برند آریته

آریته در سال ۱۹۶۴ در شهر فلورانس ایتالیا تأسیس گردید. نوآوری و طراحی زیبا یک نکته بارز در محصولات آریته است.

آریته یک شرکت کاملا فعال و پویا در زمینه تولید محصولات الکترونیکی خانگی با تنوع بالا است. نوآوری در جهت نگاه به آینده و توجه نمودن به رضایت و نیاز مشتری با ایجاد تغییرات مداوم و بهترین منابع و امکانات ، باعث شده که در بخش‌های تحقیق و توسعه و طراحی و تولید با تکنولوژی بالا و مدرن سرمایه‌گذاری و هزینه شود.

برند آریته ، زیر مجموعه گروه دلونگی ایتالیا بوده که خود دارای محصولات بسیار باکیفیتی می باشد.

معرفی لوازم خانگی آریته

لوازم خانگی آریته دارای دو سبک مدرن و کلاسیک با نام vintage که یادآور لوازم خانگی دهه ۶۰ و ۷۰ میلادی می باشد که بیش از ۱۰۰ محصول متنوع تولید کرده است.

آریته در دسته لوازم آشپزخانه شامل انواع سرخ کن ، هواپز ، آبمیوه گیر ، آب مرکبات گیری ، پاپ کون ساز ، سالادساز ، خردکن و همزن ، پلوپز و انواع آون تستر می باشد و از طرفی نگاهی ویژه به محصولات پاکیزگی شامل ، مدل های متنوع جاروبرقی خانگی ، جاروی شارژی رباتیک ، بخارشو ، اتو ، کارواش و بخارساز می باشد.

این همه محصولات آریته نیست ، شاید آریته رو اغلب با دستگاه های خانگی ولی حرفه ای قهوه ساز به یاد دارند. انواع قهوه ساز آریته ، اسپرسوساز کلاسیک و مدرن که می تواند قهوه ای خوش طعم رو در عرض یک دقیقه برای شما آماده کند.

آریته صفر تا صد آشپزی شما را آسان می کند. با همزن ، خمیر را آماده می کنید ، مواد را با خردکن و مخلوط کن ، خرد می کنید و مواد آماده شده را در پیتزا پز برقی آریته گذاشته و پیتزای خانگی خوشمزه ای را تحویل می گیرید.

سری محصولات کلاسیک یا vintage آریته شامل محصولاتی زیبا و با کیفیت مانند ، قهوه ساز ، کتری برقی ، تستر ، آب مرکبات گیری ، مخلوط کن می باشد که جلوه ای بسیار زیبا به آشپزخانه های مدرن امروزی می دهد.

آریته دارای رتبه برترین کارخانه های تولید انواع لوازم خانگی حرفه ای هست و لذت آشپزی را چند برابر می کند و چندین برابر هم آشپزی را آسان می سازد.